• ru
  • uk
Тут Ви можете налаштувати отримання сповіщення про реєстрацію нових аукціонів, які Ви бажаєте купити

Ви вже зареєструвалися на Інтернет аукціоні зниження цін?

Це новий цікавий проект, який спрямований на забезпечення безпечних покупок і продаж в Інтернеті за привабливими цінами. Продавець має можливість швидко продати власні товари за бажаною ціною надавши покупцеві невелику знижку.

Як це працює?

При виставленні товару на продаж у продавця є можливість вибрати початкову ціну, резервну ціну (ціна нижче, якої знижка не надається), розмір знижки і час, через який знижувати ціну. Насправді визначити найменшу ціну з урахуванням знижок дуже просто завдяки реалізованому на сайті помічникові визначення кінцевої ціни. Просто заповнюйте відповідні поля з цінами і дивіться якою буде ціна з урахуванням знижок. Знижка може бути будь за Вашим бажанням. Мінімальний розмір знижки можна встановити від 1 копійки в день. Також на сайті можливий продаж по фіксованою ціною. Налаштуйте прийнятну для вас ціну, зареєструйте аукціон і чекайте покупця!

Покупець, який хоче придбати певний товар бачить поточну ціну і час до наступної знижки. Сутність даного аукціону полягає в тому, що покупець має 2 варіанти: натиснути кнопку "Купити зараз" або почекати чергову знижку, але є одне але ... якщо інший користувач, який теж хоче придбати цей товар, першим натисне кнопку "Купити зараз" то перший покупець втратить свою можливість придбати бажаний товар за доступною ціною. Так що якщо Ви хочете щось купити - не зволікайте, поки хтось інший не купив цей товар замість Вас.

Покупці дуже люблять отримувати різні знижки, акції, бонуси ... Так як користування сайтом повністю безкоштовне без будь-яких комісій або прихованих платежів рекомендуємо спробувати продати особисті речі надавши покупцеві невелику знижку.Останні новини

Назад до новин