• ru
  • uk
Тут Ви можете налаштувати отримання сповіщення про реєстрацію нових аукціонів, які Ви бажаєте купити
Умови використання

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ І ТЕРМІНИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ -

1.1. Дані Умови використання сайту vseprodam.com.ua (далі Сайту) є правилами, призначеними для користувачів Сайту (далі користувачів) і одночасно, з метою використання об'єкта інтелектуальної власності, являють собою ліцензійну угоду (далі Угода) між власниками vseprodam.com.ua (далі Адміністратор) і користувачами.

1.2. Акцептом (прийняттям) умов цієї Угоди вважається факт використання сайту Користувачем і настає в момент початку такого використання, а саме, переходу Користувачем за його адресою з використанням веб-браузера або будь-якій іншій програмі та/або технічних пристосувань, що дають можливість відображення змісту веб-сторінок сайту. Якщо Користувач з якихось причин не згоден з умовами цієї Угоди повністю або частково, Адміністратор просить його покинути даний сайт. Якщо Користувач продовжує використання сайту, це означає, що Користувач ознайомлений з цією Угодою, розуміє і приймає її умови в повному обсязі без будь-яких винятків і застережень і зобов'язується надалі виконувати їх повною мірою. У разі незгоди Користувача з якими-небудь з положень цієї Угоди, Користувач не в праві використовувати сервіси vseprodam.com.ua.

1.3. Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК) даний документ є публічним договором, і в разі прийняття (акцепту) його умов, особа зобов'язується виконувати Умови використання.

1.4. Адміністратор пропонує Користувачеві послуги з використання Сайту vseprodam.com.ua для розміщення інформації про товари (послуги) з метою, в тому числі, але не виключно, подальшої покупки або продажу різних товарів і послуг іншими Користувачами. Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Таким чином, Адміністратор не є учасником угод користувачів, а лише надає комунікаційну торговельну платформу для розміщення оголошень.

1.5. У цій Угоді, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни мають такі значення:

Авторизація - вхід в Аккаунт Користувача, який полягає у введені у відповідних полях веб-сторінки зареєстрованих користувачем логіна і пароля і натисненням кнопки «Увійти».

Аукціон - процедура, що включає в себе публікацію інформації про товар (виставлення Лота), визначення вартості Лота і наступних знижок до резервної ціни, визначення переможця аукціону (Покупця Лота) на Сайті, здійснювана Продавцем з метою укласти угоду з Покупцем - Користувачем Сайту на бажаних умовах.

Виставлення лота - здійснення Користувачем дій з сайтом, пов'язаних з внесенням і публікацією на Сайті інформації про товари та/або послуги, які Користувач хотів би запропонувати до продажу іншим користувачам сайту.

Контрагент - одна із сторін угоди, укладеної між Продавцем і Покупцем на Сайті.

Логін Користувача (ім'я Користувача) - ідентифікатор Користувача на сайті, який використовується для позначення його в системі і одночасно для доступу до Акаунту Користувача, а також для інших цілей, зазначених у цій Угоді.

Лот - сукупність інформації про товари та/або послуги Продавця, які він виставляє на продаж на Сайті, і які є відкритою пропозицією, спрямованим необмеженому колу осіб користувачів сайту, про придбання таких товарів та/або послуг. Лотом на Сайті можуть бути товари або послуги, реалізація яких не заборонена і не обмежена відповідно до законодавства України, а також не суперечить цій Угоді.

Оплата при отриманні - спосіб доставки та оплати Товару, при якому умовою отримання Покупцем Товару у організації, що здійснює доставку, є оплата Товару через таку організацію.

Покупець - користувач, який здійснює покупку Товару або послуги за допомогою Сайту.

Користувач - фізична або юридична особа, яка внаслідок проходження спеціальних процедур та здійснення дій отримує доступ до сервісів на Сайті і, залежно від скоєних ним дій, може купувати або виставляти на продаж Лоти, а також використовувати інші опції на Сайті відповідно до положень цієї Угоди.

Продавець - користувач, який публікує на Сайті пропозицію про продаж Товару або надання послуги.

Реєстрація - прийняття Користувачем оферти на укладення цієї Угоди та процедура, в ході якої Користувач за допомогою заповнення відповідних форм Сайту надає необхідну інформацію для використання сервісів Сайту. Реєстрація вважається завершеною тільки у випадку успішного проходження всіх її етапів відповідно до опублікованих на Сайті інструкцій.

Резервна ціна - встановлена при виставленні Лота Продавцем, мінімальна вартість Товару, нижче якої знижка не надається.

Рейтинг - система умовного присвоєння показників Користувачам з метою виділення Користувачів, що відрізнилися найбільшою кількістю вдало виконаних ними угод і відповідно володіють найбільшим рівнем довіри. Рейтинг користувачів враховується за допомогою відгуків, залишених унікальними Контрагентами.

Сайт - інтернет сайт www.vseprodam.com.ua, адмініструється Адміністратором і представляє собою комунікаційну платформу для розміщення користувачами інформації про товари і послуги.

Угода купівлі-продажу Товару (угода) - угода, що укладаються за допомогою Сайту між Продавцем і Покупцем, з метою здійснення товарно-грошового обміну між собою. Умови угоди встановлюються Продавцем і Покупцем в процесі проведення процедури Аукціону з урахуванням умов, встановлених цією Угодою.

Служба Підтримки (Адміністрація) - співробітники Адміністратора, що здійснюють безпосередньо управління Сайтом, виконують технічні, організаційні та інші функції із забезпечення функціонування Сайту і його сервісів, інформаційну, консультаційну та іншу підтримку користувачів Сайту.

Товар - який знаходиться у власності продавця і є предметом продажу на Сайті, відповідно до даної Угоди.

Поточна ціна - ціна лоту, сформована автоматично з урахуванням налаштувань системи знижок Продавцем при виставленні лоту на продаж, станом на час відображення лоту, за якою пропонується придбати даний лот в певний момент часу.

Обліковий запис/аккаунт - електронний кабінет Користувача на Сайті, за допомогою якого він може керувати своїми оголошеннями.

Крок знижки - ціна, на яку буде знижена поточна ціна, через проміжок часу обраний продавцем при виставленні лоту на продаж.

Час до знижки - часовий проміжок, після якого буде застосовано знижку поточної ціни на величину кроку знижки.

2. УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ+

2.1. Користувачем Сайту може бути будь-яка дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років або суб'єкт підприємницької діяльності, зареєстрований державою в установленому порядку.

2.2. Реєстрація Користувача відбувається після внесення ним усіх даних у відповідні форми та підтвердження введеного за умови, що Користувач поставить позначку навпроти тексту «Я прочитав і згоден з Умови використання сайтом, даю згоду на обробку моїх персональних даних». На сайті в автоматичному режимі створюється аккаунт Користувача, який дозволяє йому почати використання сервісів сайту.

2.3. При зміні особистих даних Користувач зобов'язується вносити зміни в інформацію зазначену ним при реєстрації.

2.4. Адміністратор має право вимагати у Користувача відповідне документальне підтвердження внесених в момент реєстрації даних, а також у разі їх зміни. Порядок надання та перелік необхідних документів вказується у відповідному зверненні Адміністратора до Користувача. Адміністратор має право відмовити Користувачеві у використанні сайту і надання Послуг у разі ненадання в зазначеному порядку необхідних документів, а також, якщо надані документи містять дані, що не підтверджують даних внесених Користувачем при реєстрації.

2.5. При внесені користувачем логіна забороняється використовувати:

2.5.1. ненормативную лексику, вульгарні вирази;

2.5.2. будь-яку інформацію, яка має відношення до Адміністратора;

2.5.3. номер телефона, e-mail адрес;

2.5.4. адреси сторінок WWW;

2.5.5. пароль від Аккаунта Користувача;

2.5.6. вирази, що символізують логін, ідентичний з написання з вже існуючим, за допомогою символів іншої розкладки і/або спеціальних символів і будь-якими іншими способами.

2.6. Користувачеві надається можливість редагування і видалення даних, внесених ним при реєстрації Аккаунта. Доступ до перегляду та іншим передбаченим операціям з даними користувача здійснюється Користувачем після процедури Авторизації.

2.7. Процедура активації облікового запису дозволяє Користувачеві брати участь в аукціонах в якості Покупця і Продавця, виставляти на сайті свої лоти на продаж і укладати угоди з іншими користувачами по реалізації своїх товарів і послуг. Користувач, який здійснює виставлення лотів на продаж і подальшу їх реалізацію іншим користувачам сайту, іменується Продавцем в рамках відносин, пов'язаних з такою реалізацією і виставленням лотів на продаж.

2.8. Користувачеві заборонено передавати або здавати Рахунок Користувача (інформацію, необхідну для доступу до Акаунту Користувача) в оренду або продавати третім особам. У разі порушення цієї умови Користувач несе повну відповідальність за будь-які дії, вчинені особами, яким він передав інформацію про доступ до Акаунту, у тому числі цивільно-правову та/або кримінальну.

2.9. Користувачеві заборонено мати на сайті більше одного зареєстрованого аккаунта.

3. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ+

3.1. Переглядаючи та використовуючи надану Сайтом інформацію, а також розміщуючи свою у відповідному розділі Сайту, Користувач зобов'язується дотримуватися наступних приписів:

3.1.1. не порушувати чинне законодавство України та всі передбачені на Сайті правила, включаючи дану Угоду;

3.1.2. не порушувати прав третіх осіб;

3.1.3. не надавати недостовірну (не підтверджену) інформацію або інформацію, що вводить в оману, а також інформацію, що ганьбить честь, гідність та репутацію третіх осіб;

3.1.4. не реєструвати і не використовувати більше одного аккаунта на Сайті;

3.1.5. не поширювати небажані повідомлення (спам), MLM, «піраміди», chain letters та іншу інформацію, яка не цікава і не бажана іншим Користувачам;

3.1.6. не поширювати віруси або інші продукти, які можуть порушити функціонування Сайту і персональних комп'ютерів інших користувачів;

3.1.7. не втручатися в процеси функціонування Сайту;

3.1.8. не копіювати, змінювати і поширювати інформацію, що належить третім особам, без їх згоди;

3.1.9. не розміщувати на Сайті фото або картинки порнографічного характеру (зображення людей у прозорому або відвертому одязі, чи без одягу, з відкритими геніталіями, оголеними жіночими грудьми);

3.1.10. не збирати про третіх осіб будь-яку інформацію, включаючи їх електронні адреси, без їх згоди;

3.1.11. не обминати механізми, призначені для забезпечення безпеки або обмеження доступу до Сайту.

3.2. Вся інформація, що надійшла Адміністратору через Сайт, вважається власністю Адміністратора.

3.3. Вся інформація, що міститься на Сайті, не може бути відтворена чи використана для публікацій без письмового дозволу Адміністратора. Копіювання інформації, що міститься на Сайті, може здійснюватися тільки фізичними особами для особистого користування.

3.4. При перегляді оголошень, розміщених на Сайті, Користувачеві слід знати наступне:

3.4.1. відповідальність за достовірність інформації, що міститься в оголошеннях, несуть виключно їхні автори;

3.4.2. при зверненні по оголошеннях з пропозиціями діяльності або товарів, що підлягають сертифікації, а також якщо їх виробництво (реалізація) вимагають дозволу, ліцензії, Адміністратор рекомендує вимагати пред'явлення відповідного сертифікату, дозволу, ліцензії.

3.5. При використанні Сайту Користувач має наступні права:

3.5.1. право на реєстрацію одного (і єдиного) аккаунта на Сайті;

3.5.2. право на безкоштовне розміщення інформації, а конкретно особистих даних Користувача і оголошень, на Сайті;

3.5.3. право на видалення власних оголошень і особистих даних;

3.5.4. право на уточнення, зміну або виправлення особистих даних і оголошень;

3.5.5. право поширювати власні особисті дані та оголошення законними методами.

3.6. Відповідальність за збереження пароля несе Користувач.

3.6.1. У разі обвинувачення (на форумі, на email Адміністратора, особиста переписка) адміністрації або користувача сайту в махінаціях, обмані, накрутці рейтингу, користувач обвинувач несе повну відповідальність за ці дії. По кожному такому звинуваченню проводиться перевірка уповноваженим адміністрацією особою. При необґрунтованих, не підтверджених фактами звинуваченнях, адміністрація сайту в праві застосувати покарання від зниження рейтингу, обмеження доступу до деяких функцій сайту, так і до повного блокування аккаунта.

3.6.2. У разі порушення Користувачем положень цієї Угоди та інших Правил, що діють на Сайті, а також публікації невірної контактної інформації або використанні Сайту під чужим ім'ям, або (і) використовуючи ще один аккаунт-клон, або (і) використанні будь-яких способів штучного (фіктивного) накручування рейтингу (репутації користувача), Адміністратор залишає за собою право блокування (часткової або повної) доступу до аккаунту і (або) окремих сервісів Сайту, зниження рейтингу користувача на Сайті, передачі особистих даних і IP-адреси користувача потерпілій стороні, її представникам, державним організаціям і структурам.

4. ВИДИ АУКЦІОНІВ+

4.1. Продавцю надається можливість організувати на Сайті наступні види аукціонів:

4.1.1. аукціон на зменшення ціни;

4.1.2. стандартна продажа за фіксованою ціною одного товару.

5. ОБМЕЖЕННЯ У ВИСТАВЛЕННІ ТОВАРУ НА ПРОДАЖ+

5.1. Продавець зобов'язується не виставляти на продаж товари (а також не пропонувати в якості безкоштовного доповнення до лотів на будь-яких умовах), реалізація яких порушує чинне законодавство України або права третіх осіб (включаючи авторські та інші права на інтелектуальну власність) і самостійно несе відповідальність за такі дії.

5.2. Виставляючи товар на продажу, Продавець підтверджує факт наявності у нього права на здійснення продажу такого товару відповідно до встановлених вимог, дотримання порядку та умов його продажу, наявності необхідних документів, у тому числі, дозвільного характеру.

5.3. При розміщенні інформації, а конкретно створенні аукціонів, на Сайті, зареєстрованому Користувачеві слід знати наступне:

5.3.1. розміщення аукціонів на Сайті є безкоштовним;

5.3.2. Адміністратор не гарантує знаходження клієнтів по розміщених оголошеннях Користувача, проте просить звернути увагу на те, що оголошення з максимально докладною інформацією про товар/послугу збільшує шанси бути знайденими потенційними клієнтами, а оголошення з фото збільшує ці шанси в декілька разів;

5.3.3. в заголовку оголошення не повинна розміщуватися контактна інформація (адреса, телефони, адреса електронної пошти) Користувача, для цього існують спеціальні поля, також у заголовку не повинно бути ціни, місцезнаходження товару, посилання на інші сайти, назва оголошення повинна бути максимально інформативною і повністю відображати зміст оголошення;

5.3.4. забороняється розміщувати оголошення в категоріях, які не відповідають тематиці оголошеня.

5.4. Адміністратор забороняє продаж будь-яких лотів, які порушують закон України і які можуть бути розцінені як непристойні, образливі або вводять в оману. Зокрема, заборона поширюється на наступні категорії лотів:

5.4.1. оголошення про купівлю-продаж іноземної валюти;

5.4.2. всіх видів зброї, бойових транспортних засобів і засобів активного захисту;

5.4.3. лікарських препаратів, у тому числі біологічно активних добавок, людських органів і людей, отрут, наркотичних і отруйних речовин;

5.4.4. екзотичних диких тварин і рослин;

5.4.5. неліцензійного програмного забезпечення і послуг з його встановлення та налаштування;

5.4.6. піратських оптичних носіїв з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор;

5.4.7. контрабандних та крадених товарів;

5.4.8. транспортних засобів, що перебувають у розшуку і т.д.;

5.4.9. оголошення, які містять пропаганду насильства, расової ненависті, порнографію, в т.ч. фото порнографічного характеру, заклики до насильства і протиправних дій, дискримінацію за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.

5.5. Заборонено розміщувати будь-яку рекламу (оголошення, інформери, банера) пропонувати послуги "ворожіння і пророкування" Відповідно до Закону України http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/4316-17.

5.5.1. Розсилка повідомлень рекламного характеру в особистому листуванні, під оголошеннями і в будь-яких інших місцях, не призначених для реклами товарів чи послуг.

5.5.2. Оцінювати недійсні угоди по оголошенню, використовувати будь-які інші (які не визначені Правилами сайту) способи штучного (фіктивного) накручування рейтингу (репутації користувача).

5.5.3. Також забороняється розміщувати оголошення:

5.5.3.1. зміст яких порушує загальноприйняті норми моралі і моральності, в т.ч. ненормативну лексику, а також образливі вислови, в т.ч. расистського і релігійного тлумачення;

5.5.3.2. містять посилання на сайти "дошки оголошень" та "торгові майданчики";

5.5.3.3. з проханням про поштове пересилання з оплатою після отримання або в конверті грошових сум, а також інших вкладень;

5.5.3.4. що пропонують заробіток, за допомогою вступу в MLM, фінансові «піраміди», click-клуби;

5.5.3.5. передбачають інші способи шахрайства та вимагання;

5.5.3.6. єдиною метою яких є просування інших інтернет-ресурсів;

5.5.3.7. написані транслітом;

5.5.3.8. не мають сенсу.

5.6. Публікувати або передавати матеріали, що порушують або посягають на права іншої особи, матеріали, що порушують права на публічне використання, або які захищені авторським правом, правом на торговельну марку, або будь-яке інше право на власність, а також запозичувати матеріали без попередньої згоди законного власника або відповідного представника.

5.7. Публікувати або передавати будь-які матеріали, що містять віруси та інші деструктивні елементи. Завантажувати будь-які файли, опубліковані іншими Користувачами, будучи обізнаним або припускаючи, що поширення даних файлів подібним чином є незаконним.

5.8. Продавець несе повну відповідальність щодо виставленого Лота (-ів) та взятих на себе зобов'язань за згодою з Покупцем і не може перекладати відповідальність за наявність, відповідність Товару на третіх осіб (постачальників, виробників і т.д.).

5.9. Продавець зобов'язується не виставляти на продаж товари, які порушують чинні закони або права третіх осіб (включаючи авторські та інші права на інтелектуальну власність) і самостійно відповідає перед такими особами в разі їх порушення. Виставляючи товар на продаж, Продавець підтверджує факт наявності у нього необхідної дозвільної документації та права на здійснення продажу такого товару. Адміністратор не несе відповідальності за опис Товару або за сам Товар, реалізований Продавцем.

5.10. Адміністратор також не є учасником угод між Користувачами і не гарантує, що Продавець і Покупець зможуть укласти і виконати угоду купівлі-продажу товарів.

6. ПОРЯДОК ФОРМУВАННЯ ОПИСУ ЛОТУ+

6.1. Лоти, які виставляються Продавцем на Сайті, повинні містити докладний і достовірний опис Товарів, що виставляються на продаж. В описі повинні бути коректно вказані всі якості Товару, що мають значення при виборі Лота Покупцем, такі як, наприклад, стан, колір, розмір, призначення та ін.

6.2. Продавець несе відповідальність за достовірність і повноту опису Товару. Інформація, пов'язана з походженням товару або його виробником, повинна бути доступною, докладною і не може вводити в оману Покупця.

6.3. Опис Лоту має обов'язково містити таку інформацію:

6.3.1. повний опис Товару, його стан, функціональне призначення та походження;

6.3.2. вартість Товару;

6.3.3. умови оплати Товару;

6.3.4. умови доставки Товару Покупцеві;

6.3.5. чи знаходиться Товар в наявності у Продавця або доставляється «під замовлення».

6.4. Опис лоту має бути сформульовано російською або українською мовою.

6.5. Продавець несе відповідальність за опубліковану ним інформацію в описі Лоту і за будь-які порушення, допущені ним при її публікації.

6.6. Лоти, що виставляються на продаж, на Сайті систематизовані Адміністратором за родовими ознаками в Категорії. При виставленні Лота Користувач зобов'язаний вказати категорію з доступних на Сайті, до якої Лот відноситься, відповідно до загальноприйнятих понять і уявлень. Лот, якому Користувач присвоїв категорію, що не підходить за описом або типу Товару, Адміністратор може відредагувати, присвоївши іншу категорію з доступних на Сайті.

6.7. Опис Лота має бути однозначним і зрозумілим всім Користувачам.

6.8. Користувачеві заборонено використовувати елементи веб-сторінок Сайту і їхні внутрішні програмні елементи (елементи HTML, JavaScript, Java та інших мов програмування) з метою:

6.8.1. автоматичного переходу на іншу сторінку (також в рамках сервісу Сайті) в момент відкриття сторінки з описом товару або послуги;

6.8.2. автоматичного відкриття нових вікон перегляду (типу pop-up);

6.8.3. автоматичного відкриття діалогових вікон (наприклад, за допомогою методу alert, cofirm, prompt) у момент відкриття сторінки з описом товару;

6.8.4. відкриття частин інших сторінок (наприклад, за допомогою IFRAME, OBJECT) з описом інших лотів, списків лотів;

6.8.5. вплив будь-яким способом на результат здійснення угоди;

6.8.6. генерування кліків, в т.ч. "cookie".

6.9. Опис Товару (-ів), технічний стан яких несправний або невідомо, повинно містити фразу «товар несправний» або «технічний стан товару - несправне» і параметр «Несправний».

6.10. Товари, які становлять інтелектуальну власність, укладені в електронній формі (наприклад, текстові, аудіо-, відео- твори, комп'ютерні програми тощо), не повинні продаватися в електронній формі без фізичного носія. В описі такого Товару повинно бути зазначено, що доставка буде вироблятися на фізичному носії (flash, CD, DVD, дискеті та ін.). Винятком можуть бути лише випадки, якщо Продавець володіє авторськими правами на такий Товар.

6.11. Параметр Лота "В наявності" вказується при дотриманні наступних умов:

6.11.1. в момент виставлення Лота на продаж - товар знаходиться у Продавця на території України;

6.11.2. перед виставленням Лота на Аукціон, Продавець має можливість здійснити передпродажну перевірку якості товару з метою виявлення дефектів;

6.11.3. при недотриманні одного з даних умов необхідно вибрати параметр "Під замовлення", а в полі "Додаткова інформація" вказати термін доставки.

6.12. У разі виставлення на продаж Товару який вже був у використанні або несправного Товару, Продавець зобов'язаний детально і точно викласти інформацію про товар, його недоліки. Місцезнаходження Товару відображається відносно місцезнаходження продавця вказаного ним при реєстрації.

6.13. У разі якщо Товар буде замовлений з-за кордону, Продавець зобов'язаний отримати Товар на свою адресу, перевірити якість/справність Товару, а після цього відправити його Покупцеві. Доставка лота Покупцеві розраховується тільки за тарифами українських кур'єрських/поштових служб в межах території України.

6.14. У розділі «Доставка і оплата» вказується виключно вартість доставки лота згідно з тарифами транспортної Адміністратора. Включати в цей розділ додаткові оплати (витрати на упаковку, доставку до офісу Адміністратора-перевізника, бензин та інше) заборонено. Якщо фактична вартість доставки виявилася меншою оплаченої покупцем, покупець має право вимагати повернення різниці. Включення вартості витрат на упаковку можливо тільки у випадку здійснення упаковки у відділенні кур'єрської служби та вказівки вартості упаковки в квитанції про відправку.

6.15. Вичерпна інформація про доступні способи доставки повинна бути зазначена в опис лота.

6.16. Додавати до кінцевої ціни Товару додаткові оплати, за винятком оплати за доставку, заборонено.

6.17. Опублікований Продавцем опис Лоту не повинен:

6.17.1. містити недостовірну, неправдиву, суперечливу і непідтверджену інформацію;

6.17.2. порушувати права сторін угоди, Адміністратора або третіх осіб;

6.17.3. нести рекламний характер (рекламувати товари і послуги третіх осіб або самого Продавця без мети публікації пропозиції Товару до придбання) або використовуватися з метою комунікації з іншими Користувачами або третіми особами;

6.17.4. вводити Покупця в оману;

6.17.5. служити засобом маніпулювання результатами пошуку на Сайті та відповідних пошукових систем мережі Інтернет;

6.17.6. містити контактну інформацію (номери телефонів, e-mail тощо);

6.17.7. містити інформацію та посилання на сторінки, які містять інформацію рекламного характеру інших користувачів або третіх осіб;

6.17.8. містити інформацію та посилання на сторінки, які можуть містити інформацію рекламного характеру іншого/їх Користувача/їх (виняток - комбінування доставки);

6.17.9. містити інформацію про можливість придбання Товару за межами Сайту;

6.17.10. містити пропозицію про покупку або обмін;

6.17.11. містити інформацію, що не відносяться до виставленого Лоту;

6.17.12. містити інформацію, що відноситься до образ, расизму, ксенофобії, а також розпалювання міжнаціональних конфліктів;

6.17.13. містити кількість граматичних і орфографічних помилок, що роблять текст опису недоступним для читання і/або розуміння іншими Користувачами.

6.18. Адміністратор має право без попередження здійснювати з виставленими Продавцем Лотами наступні дії:

6.18.1. Видаляти або редагувати Лот, опису якого порушують умови даної Угоди в тому числі без інформування Адміністратором Продавця про видалення або редагування виставленого ним Лоту.

6.18.2. Видаляти Лоти, опис та реалізація яких можуть негативно відбитися на діловій репутації або активності Адміністратора.

6.18.3. Редагувати Лот, привласнюючи йому інші категорії, незалежно від факту порушення ним умов цієї Угоди, за власним розсудом.

6.18.4. Видаляти лоти Продавця, дії якого порушують чинну Угоду і її умови.

6.19. Адміністратор має право без попередження видаляти оголошення без пояснення причини якщо:

6.19.1. заголовок оголошення не містить інформацію про пропонований / затребуваний товар / послугу. Приклад неправильно складеного заголовку: «Продам!», «Куплю!», «Терміново!», «Дешево!» І т.д.;

6.19.2. текст заголовка оголошення складений з використанням верхнього регістру, за винятком перших букв заголовних слів і назв. Цілком у верхньому регістрі можуть бути написані тільки абревіатури. Приклад неправильного написання: «ТЕРМІНОВО ПРОДАМ кофточку»;

6.19.3. заголовок оголошення містить повторювані знаки оклику та питання, крапки, а також інші символи. Приклад неправильного написання: «*** Продам квартиру, дешево !!!»;

6.19.4. в тексті або заголовку оголошення містяться множинні орфографічні та пунктуаційні помилки, відсутні розділові прогалини;

6.19.5. заголовок оголошення містить інформацію про ціну товару/послуги (ціну необхідно вказувати у відповідній графі);

6.19.6. фотографія та/або відео не має очевидного смислового зв'язку з текстом їх оголошення або не служить меті адекватно проілюструвати текст оголошення;

6.19.7. фотографія містить елементи призначеного для користувача інтерфейсу, абстрактні малюнки і т. п .;

6.19.8. фотографія має надмірно яскравий фон;

6.19.9. фотографія поганої якості, зображуваний предмет невиразний;

6.19.10. у фотографії і/або відео використовується зареєстрований товарний знак, що належить третім особам;

6.19.11. авторські права на фотографію і/або текст оголошення, та/або відео належать третім особам.

7. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ ТОВАРУ І НАСТУПНИХ ЗНИЖОК+

7.1. При виставленні Лоту на продаж, кожен продавець визначає початкову вартість товару, резервну вартість товару (вартість, нижче якої знижка не надається), крок знижки (ціна, на яку буде знижена поточна ціна за певний проміжок часу), час до знижки (часовий інтервал, який буде застосований до знижки поточної ціни на величину кроку знижки).

7.2. Продавець зобов'язаний самостійно або за допомогою реалізованого на Сайті помічника визначення майбутньої ціни з урахуванням знижок, визначити і бути готовим продати свій товар за ціною, яка буде сформована Сайтом при купівлі.

7.3. Продавець, який зареєстрував для продажу свій товар, шляхом створення засобами Сайту власного аукціону вважається таким, що врахував майбутній ризик продажу товару за ціною, не нижче резервної ціни, зобов'язаний у разі покупки продати свій товар за ціною на момент покупки і розуміє всю повноту відповідальності за свої дії.

7.4. Продавець має право продати свій товар без надання знижок. У такому випадку при реєстрації нового аукціону не вказується крок знижки.

8. ПОРЯДОК УЧАСТІ У ПРОЦЕДУРІ АУКЦІОНУ+

8.1. Участю в процедурі Аукціону Сторони визнають:

8.1.1. з боку Продавця - організацію процедури (виставлення Лота);

8.1.2. з боку Покупця - здійснення покупки.

8.1.3. Метою участі користувачів в Аукціоні є укладення угоди купівлі-продажу Товару, виставленого на продаж Продавцем. Угода, укладена в такому порядку, вважається укладеною відповідно до вимог законодавства України і є джерелом виникнення певних зобов'язань для її сторін. Користувач повинен розуміти, що, беручи участь в Аукціоні, він зобов'язаний виконувати прийняті на себе зобов'язання, і несе відповідальність за свої дії. Покупець, який здійснює Ставку, або приймає пропозицію про придбання Товару за поточною ціною, вступає в угоду з Продавцем на запропонованих ним умовах і зобов'язаний виконати свої зобов'язання по даній угоді.

8.2. Аукціони, організовувані на Сайті, діють протягом строку, визначеного Продавцем при виставленні Лота. Завершення процедури Аукціону настає після завершення тимчасового періоду, на який він був організований, достроково відразу після скоєння Покупцем придбання Товару за поточною ціною або після дострокового завершення аукціону продавцем.

8.3. Покупцем товару стає той користувач який перший підтвердить намір купити товар за поточною ціною шляхом натискання кнопки "Купити зараз" на сторінці підтвердження покупки.

8.4. Продавець, що виставив на продаж Товар з використанням системи знижок не має право відмовити Покупцеві в укладанні угоди, якщо Покупець підтвердив намір купити Лот за поточною ціною з використанням кнопки "Купити зараз" на Сайті.

8.5 Продавець натиснувши кнопку "Купити зараз" зобов'язаний сплатити продавцю вартість Лоту і вважається таким, що розуміє всю повноту своєї відповідальності за вчинені ним дії.

9. ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ І ПОКУПЦЯ+

9.1. Моментом укладання угоди купівлі-продажу Товару між Продавцем і Покупцем вважається момент завершення Аукціону, в якому було визначено Покупця. Всі істотні умови угоди, пов'язані з якістю, укомплектованістю, умовами доставки, видом і способом платежу за Товар, Продавець і Покупець погоджують до завершення Аукціону з урахуванням умов, встановлених цим Договором. Угода, здійснена з порушенням цих умов, не буде вважатися укладеною в рамках Сайту.

9.2. Адміністратор не є стороною по угоді між Покупцем і Продавцем і не відповідає за зобов'язаннями сторін, що беруть участь в ній.

9.3. Всі істотні умови угоди встановлюються Продавцем в описі Лота і підлягають прийняттю Покупцем, який приймає її умови. Додаткові умови угоди можуть бути встановлені Сторонами шляхом взаємного обміну електронними повідомленнями по e-mail.

9.4. Продавець і Покупець зобов'язуються вийти один з одним на зв'язок і підтвердити всі істотні умови угоди, а саме:

9.4.1. витрати на доставку Товару, за чий рахунок здійснюється оплата і термін доставки Товару;

9.4.2. підтвердження продавцем наявності Товару, який був виставлений на продаж і щодо якого Аукціон завершено;

9.4.3. спосіб оплати Товару (передоплата, оплата при отриманні), надання банківських реквізитів Продавця при оплаті безготівковим переказом Покупцем;

9.4.4. способи товарно-грошового обміну сторін по угоді:

9.4.4.1. якщо здійснена передоплата, то до моменту відправлення/передачі товару Покупцю останній є кредитором, а Продавець, відповідно боржником;

9.4.4.2. оплата при отриманні товару.

9.4.5. наявність гарантійного обслуговування, умови перевірки товару покупцем та умови повернення.

9.5. Покупець і Продавець зобов'язані виконати наступні умови при укладанні угоди між ними:

9.5.1. Продавець і Покупець зобов'язуються вийти один з одним на зв'язок в терміни, що не перевищують 7 календарних днів з моменту завершення Аукціону. Якщо хоча б одна зі сторін угоди не виходить на зв'язок протягом встановленого періоду, угода вважається неукладеною.

9.5.2. Покупець зобов'язаний здійснити оплату Товару у строк, що не перевищує 7 календарних днів з моменту завершення аукціону.

9.5.3. Продавець зобов'язаний відправити Товар (передати, у разі, якщо сторони домовилися про передачу Товару безпосередньо) Покупцеві не пізніше 7 днів після проведення Покупцем оплати за Товар, якщо для Лота вказано параметр "В наявності" і спосіб оплати "Передоплата". Якщо вказаний спосіб оплати "Оплата при отриманні", Продавець зобов'язується здійснити відправку товару не пізніше 7 днів з моменту завершення Аукціону, якщо в описі Лота не вказано інше. Якщо вказаний параметр "Під замовлення", Продавець зобов'язаний вказати термін доставки в розділі "Додаткова інформація" і провести доставку протягом зазначеного строку.

9.6. Ризики та наслідки невиконання зобов'язань:

9.6.1. Продавець і Покупець погоджуються, що вступаючи в угоду, кожен з них отримує право вимагати від іншої сторони виконання зобов'язань з оплати або передачі Товару - залежно від того, якою стороною по угоді вона є - Продавцем або Покупцем. Невиконання сторонами своїх зобов'язань є підставою для виникнення цивільно-правової відповідальності (включаючи, але не обмежуючись стягненням заборгованості, сплати процентів, неустойки тощо), а також інших видів відповідальності, передбачених чинним законодавством.

9.6.2. Ризики втрати або псування Товару у процесі доставки несе Продавець. Моментом переходу ризиків вважається момент отримання Покупцем Товару від особи, яка здійснює доставку, оформленого належним чином.

9.6.3. Ризики псування та/або пошкодження Товару, зазначеного як був у вжитку або несправного, при доставці несе Покупець, якщо сторони перед угодою не домовилися про інші умови. Вся інформація про стан Товару з параметром "б/у" або "несправний" з'ясовується Покупцем до здійснення Ставки.

9.6.4. Зобов'язання Продавця з передачі Товару вважаються простроченими після закінчення 60 днів з моменту оплати Покупцем. Така ситуація може служити підставою для виникнення цивільно-правової відповідальності (включаючи, але не обмежуючись цим: стягнення грошових коштів за не отриманий товар, сплата відсотків, неустойки тощо), а також інших видів відповідальності, передбачених чинним законодавством України.

9.6.5. Якщо відправлений Продавцем Товар був доставлений Покупцеві (або до пункту видачі поштових відправлень залежно від домовленостей сторін і умов обслуговування організації, що здійснює доставку), і Покупець повідомлений про це (отримав необхідні для отримання Товару реквізити, номер посилки і т.п.), але не прийняв Товар та/або не здійснив оплату протягом 30 днів з моменту доставки Товару, то зобов'язання Покупця вважаються простроченими. Така ситуація може служити підставою для виникнення цивільно-правової відповідальності (включаючи, але не обмежуючись цим: стягнення грошових коштів за доставлений товар, сплата відсотків, неустойки тощо), а також інших видів відповідальності, передбачених чинним законодавством України.

9.6.6. Якщо Покупець у відділенні кур'єрської служби забрав посилку, тим самим він підтверджує відсутність у товарах ушкоджень, всі ризики знаходження пошкоджень в процесі експлуатації несе покупець. У цьому випадку товар поверненню або обміну не підлягає, якщо до відправки сторони не домовилися про інше.

10. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ОСОБИСТИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ+

10.1. Зберігання і використання Сайтом наданих користувачами особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України про недоторканність особистої інформації. З метою забезпечення нормального функціонування Сайту, надання Користувачам необхідної підтримки і належної допомоги при роботі з ним, а також в інших цілях, зазначених детально нижче, Адміністратор здійснює збір, зберігання, захист, обробку та розповсюдження інформації про Користувачів Сайту (особисті дані Користувача) в порядку, передбаченому далі.

10.2. У відповідності з даними Умовами до особистих даних Користувача відносяться:

10.2.1. стандартні дані, автоматично отримані http-сервером при доступі до Сайту (IP-адреса хоста, адреса запитаного ресурсу, час, тип і інформація про програму перегляду, яка послала запит ресурсу, вид операційної системи користувача, адресу сторінки, з якої був здійснений перехід на запитаний ресурс);

10.2.2. дані, надані Користувачами, включаючи, але не обмежуючись: адреси електронної пошти, логіни, паролі, імена, контактна інформація;

10.2.3. інша інформація, одержувана або сформована при доступі до Сайту за допомогою різних інструментів, у тому числі з використанням cookies: статистика переглядів сторінок Сайту, облік обсягу отриманої і переданої інформації. Адміністратор попереджає, що Користувач може вжити заходів щодо запобігання допуску cookies на свій комп'ютер, проте з технічних причин це може негативно позначитися на його подальшій можливості перегляду Сайту.

10.3. Адміністратор вдається до послуг третьої сторони для збору інформації про Користувачів Сайту за допомогою файлів cookies з метою поліпшення Сайту і його сервісів.

10.4. Адміністратор використовує особисті дані Користувача у зв'язку з особливостями діяльності з надання послуг через Інтернет і застосовує їх для цілей:

10.4.1. підтримки функціонування Сайту як структурованого засобу надання послуг з розміщення та надання до загальнодоступного перегляду інформаційних матеріалів сайту рекламного, комерційного та іншого характеру;

10.4.2. обчислення розміру оплати за окремі види послуг;

10.4.3. пошуку та аналізу причин можливих помилок і несправностей;

10.4.4. визначення та аналіз переваг і запитів користувачів при доступі до різних сторінок Сайту. Модифікації на основі такого аналізу наданих послуг в бік їх відповідності очікуванням та вимогам останніх;

10.4.5. інформування користувачів про послуги і нововведення Сайту;

10.4.6. надання Користувачу маркетингових та інших пропозицій;

10.4.7. вирішення можливих суперечок і розбіжностей;

10.4.8. аналізу статистики відвідуваності Сайту та оцінки інтересу до нього;

10.4.9. для здійснення комунікації між користувачами;

10.4.10. інших цілей, пов'язаних з удосконаленням роботи Сайту.

10.5. Особисті дані Користувача складають конфіденційну інформацію, не підлягають розголошенню, крім надання доступу до них у випадках, передбачених Умовами, і не можуть бути передані за плату або безоплатно третім особам без згоди Користувача.

10.6. Адміністратор використовує різні інструменти захисту особистих даних Користувача від несанкціонованого доступу або розголошення. Разом з тим Адміністратор не дає гарантій і не несе відповідальності за дії третіх осіб, які здійснили неправомірний доступ до конфіденційної інформації про Користувачів, а також залишає за собою право використовувати і розголошувати окремі відомості з особистих даних Користувача у зв'язку з потенційними або виниклими конфліктами і судовими розглядами, як і у випадках, якщо це буде необхідним для захисту прав, власності та безпеки режиму роботи інших користувачів.

10.7. Доступ до особистих даних Користувача у тому числі мають:

10.7.1. особи, права та обов'язки яких по доступу до відповідної інформації встановлені законодавством України;

10.7.2. особи та організації, що здійснюють підтримку служб і сервісів Сайту в обсязі, необхідному для здійснення такої підтримки.

10.8. Адміністратор не несе відповідальності за розміщення користувачами у відкритих (публічних) місцях сайту своїх особистих даних або особистих даних третіх осіб. Під поняття відкритих (публічних) місць на сайті потрапляють - форуми, оголошення, листування під оголошеннями, особисте листування між користувачами, форми замовлень, чати доступні для використання будь-яким відвідувачем сайту.

10.9. Прізвище ім'я по батькові Користувача, його вік, адреса, телефон, виграні аукціони розміщуються на особистій сторінці Користувача та не доступні для перегляду всім іншим зареєстрованим Користувачам.

10.10. Адміністратор гарантує конфіденційність номера телефону Користувача, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

10.11. У разі купівлі після закінчення аукціону контактні дані продавця і покупця такі як прізвище ім'я по батькові, телефон, e-mail та адресу стають взаємно доступними тільки для Продавця і Покупця по даному Лоту з метою подальшого зв'язку та завершення угоди.

10.12. Номер мобільного телефону та контактний e-mail можуть бути використані Адміністратором для зв'язку з Користувачем або відправки повідомлень інформаційного характеру.

11. УМОВИ БЛОКУВАННЯ АККАУНТА КОРИСТУВАЧА+

11.1. Адміністратор має право заблокувати аккаунт Користувача з наступних причин (у тому числі, але не виключно):

11.1.1. користувачем вказані неповні та/або недостовірні контактні дані (ім'я/прізвище, фірма, адреса, номер телефону);

11.1.2. логін користувача порушує встановлені правила;

11.1.3. відбулася фактична або номінальна зміна власника аккаунта (передача/продаж зареєстрованих акаунтів не допускається);

11.1.4. багаторазового (два і більше разів) виставлення Користувачем Лотів, які знаходяться в списку заборонених і дозволених умовно без дотримання відповідних умов;

11.1.5. багаторазового (два і більше разів) порушення правил виставлення і формування опису Лотів;

11.1.6. здійснення Користувачем дій, які Адміністратор розцінює як обман, шахрайство і введення в оману інших користувачів та Адміністратора;

11.1.7. розсилки Користувачем спаму та інших небажаних повідомлень іншим користувачам Сайту;

11.1.8. досягнення Користувачем рейтингу (-5);

11.1.9. покупки, продажу Лотів між власними акаунти користувача (накрутка рейтингу);

11.1.10. грубі і/або систематичні порушення правил Сайту;

11.1.11. багаторазового (два і більше рази) та/або тривалого (більше одного тижня) порушення Користувачем інших умов цієї Угоди;

11.1.12. невиконання пред'явлених в рамках цієї Угоди вимог Адміністратора;

11.1.13. порушення даної Угоди, внаслідок якої було заподіяно шкоду іншому користувачеві і/або Адміністратору;

11.1.14. нанесення Користувачем своїми діями або бездіяльністю образ співробітникам Адміністратора, іншим користувачам, наклепу, нанесення шкоди діловій репутації Адміністратора;

11.1.15. у разі пред'явлення компетентними державними органами в установленому порядку відповідної вимоги по блокуванню Акаунта Користувача.

11.2. Повторна активація Акаунта (розблокування) можлива тільки відповідно до прийнятого Адміністратором відповідного рішення.

11.3. Користувач, Аккаунт який був заблокований, не може зареєструватися повторно без відповідного рішення Адміністратора.

11.4. Користувач має право звернутися з проханням до Адміністратора про розблокування Акаунта, відправивши електронною поштою повідомлення з форми зворотнього зв'язку Сайту. Адміністратор приймає рішення про розблокування Акаунта протягом 15 (п'ятнадцяти) днів з моменту надходження заявки на власний розсуд, але з умовою, що розблокований Аккаунт не використовуватиметься для здійснення дій/бездіяльності, у зв'язку з якими він був заблокований.

12. УГОДИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СТОРІН+

12.1. Адміністратор не несе відповідальність за неправомірні дії інших користувачів, за будь-які пошкодження обладнання або програмного забезпечення Користувача, що виникли в результаті використання Сайту, за відсутності можливості використовувати Сайт з причин, не залежних від Адміністратора, або здійснені внаслідок грубого порушеннями Користувачами цієї Угоди та інших правил передбачених на Сайті.

12.2. Ні за яких обставин Адміністратор не несе відповідальність за шкоду, збитки або витрати, що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання. Адміністратор також ні за яких умов не несе відповідальність будь-якого змісту, включаючи відповідальність за недбалість про відшкодування збитків, що сталися в результаті припинення використання, втрати даних або приносить прибуток або у зв'язку з переглядом, використанням або роботою Сайту або його змісту. Деякі сторінки Сайту можуть містити технічні неточності та друкарські помилки. Інформація на Сайті підлягає оновленню і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністратор не несе відповідальність за вдосконалення Сайту, а також за нездатність поновленя інформації, яка зберігається на Сайті.

12.3. Адміністратор ні за яких умов не несе відповідальність будь-якого змісту за розміщення на Сайті незаконної, загрозливої, образливої, дискредитуючої або непристойної інформації, або матеріалів, що порушують або зазіхають на права будь-якої особи, включаючи будь-яку необмежену передачу даних, що заохочують або провокують поведінку, яка призвела б до кримінального злочину, дало б початок громадянської відповідальності чи інакше порушило застосовувану правову норму.

12.4. Так як розміщена на Сайті інформація в більшості випадків є інформацією рекламного характеру і надається для розміщення на Сайті третіми особами, Адміністратор не несе відповідальності за:

12.4.1. зміст і достовірність рекламних матеріалів, отриманих Користувачем в результаті використання Сайту;

12.4.2. зміст і достовірність рекламних матеріалів, розміщених Користувачем на Сайті;

12.4.3. якість, безпеку, легальність послуг і товарів, що рекламуються, куплених або отриманих внаслідок використання рекламної інформації, що міститься на Сайті, їх можливу невідповідність загальноприйнятим стандартам або очікуванням Користувача;

12.4.4. наслідки застосування отриманої Користувачем інформації або наслідки розміщення Користувачем належної йому інформації, в тому числі за будь-який збиток, понесений як матеріально, так і для ділової репутації, за будь-які прямі і непрямі збитки, що виникли внаслідок використання Сайту;

12.4.5. способи використання Користувачами інформації, розміщеної на Сайті.

12.5. При виникненні проблем у використанні Cайту, або отриманні Вами недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-яку іншу неприйнятну інформацію, будь ласка, використовуйте форму зв'язку з нами в нижній частині сайту (Зв'язок з нами) для того, щоб Адміністратор міг проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходження на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнтові Адміністротора, навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту. З метою вищевикладеного Адміністратор залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністратора, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або діючих несумісно з Угодою.

12.6. Сайт містить посилання на інші Сайти, підтримувані третіми особами. Такі Сайти не підлягають контролю Адміністратора, Адміністратор не несе відповідальність за зміст (включаючи точність, законність або пристойність) будь-якого представленого Сайту або посилань, розміщених на цьому Сайті. Посилання на інші Сайти розміщуються на Сайті лише для зручності користувачів, а також в рекламних цілях, що не має на увазі того, що їх зміст схвалено Адміністратом. Адміністратор не несе відповідальності за авторські права будь-якого Сайту, посилання які знаходяться на Сайті. Також на Сайт можуть посилатися інші Сайти, як з відома і дозволу Адміністратора, так і без нього. Адміністратор також не несе ніякої відповідальності за зміст посилань Сайтів, на яких вони розміщені, включаючи відповідальність за авторські права.

12.7. Адміністратор не гарантує відсутність неполадок і помилок при роботі Сайту, а також того, що неполадки будуть усунені.

12.8. Користувач також повинен розуміти, що Адміністратор не може гарантувати відсутність вірусів чи інших деструктивних елементів у завантажуваних через Сайт або доставлених через електронну пошту файлах. Користувач несе повну відповідальність за здійснення технологічних процесів і контроль, які відповідають його специфічним вимогам по точності вводяться і виведених даних, а також за підтримку і своєчасне оновлення засобів для відновлення втрачених даних.

12.9. Адміністратор не несе ніяких зобов'язань щодо забезпечення конфіденційності щодо інформації, що розміщується Користувачами на Сайті, якщо немає домовленості про протилежне або відповідних вимог чинного законодавства.

12.10. Адміністратор залишає за собою право не вступати в листування з Користувачами.

12.11. За невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань за цією Угодою Сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства України.

12.12. Користувач несе відповідальність за достовірність і відповідність чинному законодавству України наданих ним відомостей і виконуваних ним дій.

12.13. Адміністратор не несе відповідальність за споживчі властивості Товару (-ів), що виставляються на продаж на Сайті, а також за правомірність виставлення їх на продаж. У разі виникнення спірних ситуацій щодо якості та споживчих властивостей отриманого товару, Продавець і Покупець зобов'язані їх врегулювати самостійно. Адміністрація не втручається в розгляд подібних ситуацій.

12.14. Адміністратор не є стороною угоди між Продавцем і Покупцем, не бере участь у правовідносинах між ними і не несе відповідальності за їх дії / бездіяльність.

12.15. Адміністратор не несе відповідальність за достовірність інформації, що розміщується Користувачами на Сайті, а також за правомірність її розміщення.

12.16. Адміністратор не несе відповідальність за перерви в наданні послуг, викликані технічними перебоями в роботі обладнання та програмного забезпечення. Разом з тим Адміністратор зобов'язується приймати всі розумні заходи для запобігання таких ситуацій.

12.17. Користувач зобов'язується самостійно враховувати доходи, отримані внаслідок здійснення угод на Сайті, і надавати звітність до податкових органів в порядку, передбаченому чинним законодавством України, несе відповідальність у разі невиконання зазначених зобов'язань. Адміністратор не несе відповідальності за такі дії Користувача і за запитом компетентного державного органу має право надавати інформацію про кількість скоєних Користувачем угод, а також іншу необхідну інформацію.

12.18. Користувач зобов'язується зберігати в таємниці і не передавати третім особам свої пароль і логін для входу в Аккаунт Користувача. У разі втрати пароля Користувач зобов'язується негайно звернутися до Адміністратора для вжиття відповідних заходів.

12.19. Факт передачі третім особам даних про логін та пароль Адміністратор може розцінювати як шахрайські дії, і передавати таку інформацію в правоохоронні органи для з'ясування обставин та вжиття заходів, передбачених чинним законодавством.

12.20. Адміністратор не несе відповідальності за дії третіх осіб, яким стали відомі логін і пароль Користувача, а також за наслідки, що наступили.

12.21. Суперечки, що виникли в результаті порушення (можливого порушення) умов цієї Угоди, вирішуються шляхом мирного врегулювання. Якщо в зазначений спосіб спір вирішити неможливо, то він підлягає подальшому розгляду в судовому порядку згідно чинного законодавства України.

12.22. Адміністратор не перевіряє всі Товари, виставлені на Сайті, їх наявність або комплектність, справність або якість, відповідність опису, і т.д. і не гарантує Покупцю, що друга сторона угоди виконає свої зобов'язання в повному обсязі. Адміністратор в міру можливості намагається верифікувати дані, що стосуються опису Товарів, що виставляються на продаж на аукціоні, для виявлення дій, що порушують умови даної Угоди та Додатків до нього. При цьому Адміністратор має право запросити у користувача інформацію про товар, який був виставлений на продаж.

12.23. У разі виникнення спірних ситуацій між Користувачами, які вони не змогли самостійно врегулювати, Адміністратор має право вирішити суперечку між ними в рамках своїх повноважень, наданих відповідно до цієї Угоди, шляхом надсилання відповідного запиту сторонам угоди, на який вони зобов'язані відповісти в зазначений у запиті термін. Таке рішення є остаточним і подальшому оскарженню або перегляду в рамках Сайта не підлягає. Адміністратор має право відмовити Користувачам, які не виконали вказівки Адміністратора для вирішення спору між ними, в обслуговуванні і провести блокування Акаунта, його видалення і розірвання Угоди в односторонньому порядку.

12.24. Адміністратор зобов'язується відповідати на запитання користувачів, відправлені через Контактну форму. Всі запити обробляються в порядку черги. Адміністратор залишає за собою право не надавати відповіді на запити користувачів, Акаунти яких заблоковані за грубі порушення цієї Угоди.

12.25. Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Таким чином, Адміністратор не є учасником угод користувачів, а лише надає комунікаційну торговельну платформу для розміщення оголошень.

13. ВІДГУКИ+

13.1. Користувачеві доступна опція «Залишити відгук». Завдяки цій опції Користувач має можливість висловити власну думку про проведену операцію, яка буде зафіксована в Акаунті Користувача і доступна для ознайомлення іншим Користувачам.

13.2. Існує три типи відгуків: позитивний, нейтральний, негативний.
Позитивний відгук виставляється в разі виконання контрагентами узятих на себе зобов'язань за угодою, що завершилася товарно-грошовим обміном.
Нейтральний відгук відображає загальне нейтральне або погане враження про угоду: контрагент виконав основні зобов'язання по товарно-грошовому обміну, але своїми діями або бездіяльністю перешкодив найкращому завершенню угоди (опис товару/послуги не повністю відповідає дійсності, перевищений термін оплати/відправлення товару, погана упаковка товару і т.п.).
Негативний відгук виставляється, якщо контрагентом не виконані/виконані не в повному обсязі зобов'язання по угоді та/або порушені встановлені терміни.

13.3. Виставлення відгуків - це один з основних методів формування певної думки про кожного користувача, для надання можливості наступним користувачам формування власної думки про того чи іншого Продавця або Покупця з метою досягнення безпечних покупок за допомогою Сайту. Тому виставити відгук обов'язково протягом 7 днів після завершення угоди. У разі не виставлення відгуку протягом 30 днів після здійснення покупки або продажу Лота Аккаунт Користувача буде заблокований для виставлення на продаж нових товарів або здійснення покупок на Сайті до виставлення відповідних відгуків.

13.4. Відгук повинен містити:

13.4.1. Опис Товару - його стан і оцінку відповідності з описом, яке було надано на сторінці Лота при продажі.

13.4.2. Опис ходу угоди (якісна оцінка спілкування з контрагентом, обслуговування з боку Продавця).

13.5. Відгуки та коментарі до них не можуть містити:

13.5.1. образи, нелітературні вирази, лайки, нецензурні вирази і т.д .;

13.5.2. вульгарний, непристойний, порнографічний або підбурюючий до расизму, сексуального насильства, ксенофобії, а також конфліктів між народами текст;

13.5.3. дані контрагента або іншої особи (імені та прізвища, імені користувача, адреси, номера телефону, e-mail адреси);

13.5.4. www-адреси;

13.5.5. нечитаємі знаки і символи;

13.5.6. тексти рекламного характеру.

13.6. Залишаючи відгук та/або коментар до нього, Користувач несе відповідальність за його зміст. Відгук повинен містити детальну правдиву інформацію про угоду.

13.7. Адміністратор не втручається в текст відгуків за угодами, укладеними при особистій зустрічі, по операціях з продажу послуг, з продажу Товарів вживаних або несправних Товарів, а також відгуки про якість Товару. Тільки в деяких випадках Адміністратор має право видалити або змінити відгук у випадках якщо:

13.7.1. відгук або коментар порушує умови Угоди;

13.7.2. відгук був помилковим, якщо був залишений з прямим умислом завдати неправомірно шкоду діловій репутації Користувача (наприклад, з метою здійснення помсти), на що вказує зміст відгуку, час виставляння чи інші факти (на розсуд Адміністратора);

13.7.3. текст відгуку не відповідає типу відгуку (позитивний, нейтральний, негативний),

13.7.4. відгук залишений Користувачем, який брав участь в Аукціоні тільки для того, щоб залишити відгук;

13.7.5. відгук, що відноситься до якості Товару, який був виставлений більш, ніж через 14 днів після отримання посилки для товарів з параметром "В наявності", і більше, ніж через 3 місяці - для товарів з параметром "Під замовлення", або по закінченню гарантійного терміну , зазначеного в описі Аукціону, якщо покупець не звертався до продавця перед виставленням відгука;

13.7.6. текст відгуку містить символи, які роблять відгук нечитаючим;

13.7.7. негативний відгук був виставлений за угодою, в ході якої Продавець надав для оплати реквізити третьої особи, а Покупець відмовився від оплати. Такий негативний відгук може бути змінений з негативного на нейтральний при зверненні однієї зі сторін і надання відповідного підтвердження, П.І.Б. власника банківської карти (власника банківського Акаунта), відрізняються від П.І.Б, зазначених у Акаунті Користувача. Відгук виставлений стороною угоди, яка не надала запитану у неї Адміністратором інформацію у встановлений в запиті термін. Такий відгук видаляється з правом відновлення після надання всієї підтверджуючої інформації. Якщо був виставлений нейтральний відгук, який носить виключно інформаційний характер (в тексті оглядів описано загальне враження про угоду), він може бути видалений лише за обопільною згодою сторін.

13.8. Рішення про втручання в відгуки контрагентів Адміністратор приймає в кожному випадку окремо. Адміністратор має право відмовити у видаленні/редагуванні відкликанні у разі, якщо сторони угоди відмовляються надавати або надають недостатню кількість інформації, або інформація, надана сторонами угоди, є суперечливою. Термін дозволу подібних ситуацій становить 5 - 7 робочих днів.

13.9. Неприпустимим є виставлення фіктивних відгуків для "накрутки" рейтингу за допомогою додаткових Акаунтів, без мети здійснити операцію із завершенням її товарно-грошовим обміном. За порушення цієї умови Адміністратор має право заблокувати Аккаунт (-а) Користувача.

14. ПОСЛУГИ, ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ, ОПЛАТА НАДАНИХ ПОСЛУГ+

14.1. Адміністратор надає Користувачеві Послуги, які залежно від умов цієї Угоди можуть бути платними або безкоштовними.

14.2. До безкоштовних послуг відносяться:

14.2.1. перегляд інформації на сайті;

14.2.2. реєстрація Аккаунта Користувача;

14.2.3. активація Акаунта;

14.2.4. можливість відправляти і приймати повідомлення від інших користувачів;

14.2.5. здійснення покупок на Аукціонах;

14.2.6. додавання категорій і Продавців у "Вибране";

14.2.7. спостереження за лотом;

14.2.8. перегляд звітності по Аккаунту (статистика продажів, історія Акаунта);

14.2.9. редагування аукціону;

14.3. До платних послуг відносяться:

14.3.1. Встановлення додаткових рекламних опцій для реклами Лота:

14.3.1.1. жирний шрифт;

14.3.1.2. підсвічування;

14.3.1.3. ТОР розміщення.

14.4. Перелік платних і безкоштовних Послуг, їх вартість та умови надання можуть періодично змінюватися Адміністратором в односторонньому порядку.

14.5. Користувач вільний у виборі замовлення платних Послуг, пропонованих Адміністратором на Сайті. Дані про надані/наданих платних послугах відображаються в інформації про Акаунт Користувача на відповідній веб-сторінці сайту.

14.6. Вартість і порядок оплати платних Послуг передбачені в додатку до цієї Угоди.

14.7. Оплата послуг Адміністратора проводиться в безготівковій формі. Сума оплати, внесена Користувачем, відображається у відповідному розділі Акаунта Користувачем і підлягає зменшенню внаслідок відрахування Адміністратором сум внесених коштів за надані послуги. Користувач може внести кошти на власний рахунок для оплати за Послуги наступним чином:

14.7.1. банківським переказом через касу банку;

14.7.2. переказом з банківської картки через систему Приват24;

14.7.3. переказом з банківської картки Visa / MasterCard через систему інтернет-еквайрінгу.

14.8. Повернення внесених як передоплата коштів або коштів вартості наданої послуги може бути проведений Адміністратором у випадках і в порядку, передбачених Додатком до цієї Угоди.

14.9. Користувач використовує свій Віртуальний Аккаунт в рамках цієї Угоди, для оплати наданих Послуг Адміністратору. Даний Віртуальний Аккаунт не може бути використаний для оплати придбаного Товару, його доставки і т.п.

15. ТЕРМІН ДІЇ, РОЗІРВАННЯ, НОВА РЕДАКЦІЯ УГОДИ+

15.1. Моментом укладення цієї Угоди вважається факт використання Сайту Користувачем, який настає в момент початку такого використання, а саме переходу Користувачем за його адресою з використанням веб-браузера або будь-якої іншої програми та/або технічних пристосувань, що дають можливість відображення змісту веб-сторінок сайту.

15.2. Дана Угода діє до тих пір, поки одна зі сторін не заявить про необхідність його припинення, але в будь-якому випадку до повного виконання своїх зобов'язань.

15.3. Адміністратор має право в односторонньому порядку вносити зміни до Угоди шляхом розміщення на Сайті Угоди в новій редакції. Адміністратор розміщує інформацію про зміну умов Угоди за 7 днів до розміщення Угоди в новій редакції на сторінці Новин і змін.

15.4. Користувач приймає умови Угоди в новій редакції шляхом «умовного мовчання» (не виражає своїми прямими діями свого бажання розірвати Угоду, наприклад, видаливши свої дані і зареєстрований раніше Аккаунт Користувача)

15.5. Користувач зобов'язується самостійно ознайомлюватися з інформацією на сторінці «Новини та оголошення» не рідше одного разу на тиждень;

15.6. У випадках, не передбачених цією Угодою та Додатками до нього, Користувач зобов'язується керуватися рекомендаціями і підказками Адміністратора, спрямованими йому особисто або шляхом публікації на Сайті.

15.7. Адміністратор має право в односторонньому порядку розірвати дану Угоду в наступних випадках:

15.7.1. У випадках виявлення порушень Користувачем положень цієї Угоди, нанесення шкоди Адміністратору та/або його Користувачам;

15.7.2. В інших випадках, коли Користувач своїми діями (бездіяльністю) завдає шкоди або шкоди діловій репутації Адміністратора або іншим Користувачам;

15.8. Моментом розірвання цієї Угоди в такому разі вважається момент повідомлення Користувача про таке розірвання зі Сторони Адміністратора.

15.9. Надання послуг може бути відновлено тільки після прийняття Адміністратором відповідного рішення.

16. ПОЛІТИКА ОБРОБКИ COOKIE+

16.1. Файл cookie - це програмний файл, що містить рядок символів і відправляється на комп'ютер користувача, який відвідує певну сторінку веб-сайту. При повторному відвідуванні цього веб-сайту такий файл дозволяє ідентифікувати браузер користувача. Файли cookie здатні зберігати налаштування користувача та інші відомості.

16.2. Технологія, яка використовується на Сайті, відправляє дані на пристрій користувача: один або декілька файлів cookie.

16.3. Адміністратор використовує cookie для спрощеного доступу користувача до деяких сервісів Сайту, а також для збору статистичної інформації з метою підвищення ефективності взаємодії користувача з сайтом, а також для отримання інформації, пов'язаної з маркетинговими заходами. Така інформація представляється в агрегованній формі і не містить персональних даних.

16.4. Дані можуть передаватися наступним третім особам:

16.4.1. Системам по збору статистики відвідувань Сайту (Google Analytics - https://www.google.com.ua/intl/ru/policies/privacy/, Gemius - http://gemius.com.ua/ua/ru_privacy_policy , Yandex.ru - http://legal.yandex.ru/confidential/ );

16.4.2. Соціальним мережам, плагіни яких розміщені на Сайті (наприклад, Facebook, Vkontakte).

16.5. Співробітники Адміністратора або треті особи, з якими ми співпрацюємо, можуть мати доступ до даних файлів cookie.

16.6. Адміністратор може надавати інформацію третім особам, якщо того вимагає законодавство, для захисту законних прав або вжиття заходів щодо потенційно незаконної діяльності.

16.7. Користувач має можливість відмовитися від збору вищевказаної інформації, виконавши наступні дії:

16.7.1. У налаштуванні браузера встановивши «Я не приймаю cookie».

16.7.2. У налаштуваннях браузера встановити «Видаляти cookie».