• ru
  • uk
Тут Ви можете налаштувати отримання сповіщення про реєстрацію нових аукціонів, які Ви бажаєте купити

Аукціон з автоматичним зниженням цін на всі товари

Саме так - тут ціни на всі товари знижуються автоматично поки покупець не придбає товар за поточною ціною.

Це не звичайний аукціон аналогів якому немає в інтернеті. Незвичайна ідея аукціону зниження цін дозволяє дуже швидко продати особисті речі за ринковою ціною. Знижка надається автоматично через певний проміжок часу. Розмір знижки та час, через який ціна буде знижуватись вказується при реєстрації нового оголошення.

Ви запитаєте: а навіщо мені знижувати ціну?

Відповідь дуже проста - кожний покупець бажає придбати товар за найнижчу прийнятну для нього ціну. Оскільки створено конкурентну атмосферу де ціна автоматично знижується покупець не хоче втратити вигідну пропозицію і робить покупку. Саме надавши знижку покупцю Ви можете продати власний товар на аукціоні "Все продам" дуже швидко. Покупець може бути тільки один - той хто перший натисне кнопку "Купити зараз" і підтвердить свій намір.

Аукціон наоборот з кожним днем набирає все більшої популярності. Тут не потрібно набирати якісь бали, чи платити гроші за можливість побачити ціну в даний момент. Все є повністю прозоро та доступно: текуча ціна, час до наступної знижки, інформація про продавця, відгуки і саме головне - кількість відвідувачів в даний час на цій сторінці. Саме цей показник в аукціоні на зниження ціни відіграє важливу роль. Коли ціна є конкурентною кількість відвідувачів онлайн різко збільшується і обов'язково даний товар продається першому покупцю, який підтвердив намір купити товар.

Реєстрація, виставлення товару на аукціон та продаж є без жодних комісій чи додаткових зборів. Користування аукціоном зниження цін є повністю безкоштовним без жодних прихованих платежів. Зареєструйтесь сьогодні і скористайтесь всіма перевагами незвичного аукціону. Зробіть вигідну покупку чи продайте непотрібні речі.


Читати далі ...

Як швидко розказати всім про Ваше оголошення

На сьогоднішній день один з самих швидких способів швидко повідомити велику кількість людей про якусь новину є соціальні мережі такі як Вконтакте, Одноклассники, Twitter, Google+, Facebook ...

Всі зареєстровані Вами оголошення є оптимізованими для соціальних мереж. Це означає, що ви можете всього за допомогою двох кліків мишкою опублікувати ваше оголошення на сторінках соціальних мереж. Як показує внутрішня статистика сайту "Все продам" третина покупців переходять на сторінки з Вашими оголошеннями саме з соціальних мереж.

Як швидко розмістити Ваше оголошення в соціальних мережах?

Щоб ваше оголошення з'явилось в соціальних мережах необхідно натиснути на кнопку відповідної соціальної мережі на сторінці оголошення:

Після натискання кнопки буде відкрите діалогове вікно соціальної мережі куди автоматично буде занесено всю необхідну інформацію про ваш товар, а саме: фото, привабливий заголовок і опис з посиланням на сторінку з Вашим оголошенням, яке неодмінно викличе зацікавлення у покупців:

Далі вам лише залишається натиснути кнопку "Поділитись" або "Опублікувати" і Ваше оголошення стане миттєво доступне для всіх покупців з соціальних мереж.

Адміністрація сайту "Все продам" рекомендує Вам, з метою реклами Вашого товару серед більшої кількості потенційних покупців, розміщувати Ваші оголошення в соціальних мережах.

А чи знали Ви що можна опублікувати інформацію про Ваш товар в соціальних групах просто вставивши посилання на сторінку з вашим товаром?

Як це зробити дуже ПРОСТО - дивіться коротке відео.

Ви маєте всі інструменти для швидкої реклами Вашого оголошення серед мільйонів потенційних покупців. Це не займає багато часу, тому рекомендуємо використовувати засоби реклами по максимуму для забезпечення якнайшвидшої продажі Ваших товарів.


Читати далі ...

А чи знаєте Ви як відображуються Ваші оголошення в результатах пошуку Google?

Розробники сайту "Все продам" подбали про те, щоб ваше оголошення було розміщено в ТОР-10 результатів найпопулярнішої пошукової системи Google.

При реєстрації оголошення формується сторінка з Вашим лотом та автоматично надсилається повідомлення для найпопулярніших пошукових систем про появу нового оголошення. Окрему увагу ми приділили для Google.

Проаналізувавши заголовок і опис Вашого оголошення система автоматично формує ключові слова, заголовок та метаопис не тільки для пошукових систем, але й для соціальних мереж.

Як виглядає ваше оголошення в результатах пошуку Google

ваше оголошення в результатах пошуку Google

Вся найнеобхідніша інформація відображується у результатах пошуку. Зокрема потенційні покупці бачать місцезнаходження Вашого товару, категорію в якій зареєстровано оголошення, кількість переглядів, ціну та рейтинг у вигляді зірочок, які неодмінно привертають увагу покупців і виділяють саме Ваше оголошення серед величезної кількості інших оголошень.

Ми робимо все для того щоб Ви могли продати Ваші товари якомога швидше за бажаною ціною і Ваше оголошення в результатах ТОР-10 найвідоміших пошуковиків неодмінно допоможе Вам в цьому. Вам залишається лише подати оголошення з привабливим заголовком та описом.


Читати далі ...

Не втратьте покупця вашого товару

Інтернет аукціон зниження цін набув своєї популярності. Кожного дня на сайт заходить все більше і більше потенційних покупців. Користувачі сайту щодня через пошук по сайті шукають найрізноманітніші товари від дитячих речей, одягу, взуття та іграшок до побутових товарів, телефонів, планшетів, ноутбуків.

Але що вони бачать?

Сайт відрізняється від інших сайтів з оголошеннями принципово іншою цікавою ідеєю, яка полягає в автоматичному зниженні цін через певний проміжок часу. Як відомо знижки завжди привертають увагу покупців і тому товар зі знижкою продається в рази швидше за аналогічні пропозиції. Такий принцип діє і на сайті "Все продам", але ДЕ ВАШЕ ОГОЛОШЕННЯ? Потенційні покупці, зайшовши на сайт, не побачили ваше оголошення про продаж дитячої курточки чи кросівок, продаж жіночих балеток чи весільної сукні. Зокрема значна частина відвідувачів цікавиться електронікою, телефонами, комп'ютерами.

Як не втратити покупця?

Для початку треба подати оголошення обов'язково з фото і детальним описом вашого товару. При поданні оголошення треба визначитись з ціною. Ви повинні чітко розуміти наступне: Якщо ціна вашого товару завищена відносно аналогічних пропозицій Ви не зможете продати Ваш товар. Початкова ціна має відповідати вартості даного товару (іншими словами не має різко відрізнятись від аналогічних пропозицій в інтернеті). На сайті можливі два типи оголошень: зі знижкою та по фіксованій ціні. Для привернення більшої цікавості до вашого товару рекомендуємо вибрати продаж зі знижкою.

Яку встановити знижку?

Знижка може бути будь-яка за вашим бажанням. Мінімальний розмір знижки може бути на 1 копійку один раз на добу. Загальну суму знижки кожний продавець визначає на свій розсуд. Основна мета знижки - привернути увагу покупця! Знижка може бути не суттєвою, але сама наявність знижки впливає на загальну думку покупця і спонукає його до здійснення покупки.

Отже на сьогоднішній день Ви маєте чудову торгову площадку для продажу власних речей:

  • - цікава нестандартна ідея, яка привернула увагу багатьох користувачів;
  • - висока відвідуваність сайту, яка збільшується кожного дня;
  • - жодних обмежень, щодо кількості поданих оголошень;
  • - гнучка система надання знижок з автоматичним розрахунком кінцевої ціни і оптимальної суми знижки;
  • - безкоштовне подання оголошень;
  • - жодних прихованих платежів.

Вам залишилось лише подати оголошення і дочекатися покупця вашого товару. Бажаємо всім вдалих покупок і продаж на сайті "Все продам - Інтернет аукціон зниження цін".


Читати далі ...

Ви вже зареєструвалися на Інтернет аукціоні зниження цін?

Це новий цікавий проект, який спрямований на забезпечення безпечних покупок і продаж в Інтернеті за привабливими цінами. Продавець має можливість швидко продати власні товари за бажаною ціною надавши покупцеві невелику знижку.

Як це працює?

При виставленні товару на продаж у продавця є можливість вибрати початкову ціну, резервну ціну (ціна нижче, якої знижка не надається), розмір знижки і час, через який знижувати ціну. Насправді визначити найменшу ціну з урахуванням знижок дуже просто завдяки реалізованому на сайті помічникові визначення кінцевої ціни. Просто заповнюйте відповідні поля з цінами і дивіться якою буде ціна з урахуванням знижок. Знижка може бути будь за Вашим бажанням. Мінімальний розмір знижки можна встановити від 1 копійки в день. Також на сайті можливий продаж по фіксованою ціною. Налаштуйте прийнятну для вас ціну, зареєструйте аукціон і чекайте покупця!

Покупець, який хоче придбати певний товар бачить поточну ціну і час до наступної знижки. Сутність даного аукціону полягає в тому, що покупець має 2 варіанти: натиснути кнопку "Купити зараз" або почекати чергову знижку, але є одне але ... якщо інший користувач, який теж хоче придбати цей товар, першим натисне кнопку "Купити зараз" то перший покупець втратить свою можливість придбати бажаний товар за доступною ціною. Так що якщо Ви хочете щось купити - не зволікайте, поки хтось інший не купив цей товар замість Вас.

Покупці дуже люблять отримувати різні знижки, акції, бонуси ... Так як користування сайтом повністю безкоштовне без будь-яких комісій або прихованих платежів рекомендуємо спробувати продати особисті речі надавши покупцеві невелику знижку.


Читати далі ...